Блог методиста » Новини » Новини

 

додав Гість
20.11.18 Вівторок

Футбольний турнір між 5-9 класами

11 вересня пройшов футбольний турнір між 5-9 класами. Коли наступило це змагання, школа вирувала від радості й нетерпіння. Наші діти зіграли три ігри. Звичайно перемогла дружба. Ми серйозно тренуємося й віримо в перемогу.

Спортивне свято для учнів 1-2 класів

12 вересня для наймолодших наших школярів відбулося спортивне свято, яке для них підготували учні 9 класу. На святі дітлахи мали змогу проявити свої спортивні та фізичні здібності. Класи змагалися між собою в різних конкурсах а саме: баскетбол – шоу, весела гра, ми – одна сім'я, олімпійські кільця, біг у мішку. Звичайно перемогла дружба.

Спортивні змагання між учнями 3-4 класів

13 вересня продовжили спортивні змагання і учні 3-4 класів. Для них такі змагання вже не вперше. Але бажання приймати участь в таких іграх не зникає. Кожен проявив свою спритність. Як звичайно перемогла дружба, і в хорошому настрої всі повернулися до навчання.

Закриття «Олімпійського тижня».

З 07 по 14 вересня в Кирданівській ЗОШ І-ІІ ст пройшов Олімпійський тиждень присвячений Дню фізкультури та спорту.

14 вересня відбулася лінійка до закриття «Олімпійського тижня», на якій підвели підсумки змагань та нагородили переможців. Веселими і задоволеними залишилися всі учні, вчителі. Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім спортсменам впевненості, сміливості та перемог.