3 грудня - Міжнародний день інвалідів  

матеріал додав Гість
20.01.18 Субота

           3 грудня було визначено Генеральною Асамблеєю ООН як Міжнародний день інвалідів.  Цей день є днем підвищеної уваги суспільства до проблем осіб з інвалідністю, коли є нагода звірити, що зроблено і що потрібно зробити для формування гідних умов життя людей з обмеженими можливостями, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.

У Веселокутському НВК цей день відзначили 2 грудня, щоб привернути увагу учнів до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав та благополуччя.

Відзначення  цього дня – це  справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Люди з обмеженими фізичними можливостями – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає.

Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди,  які потребують особливої уваги.